SPRZĘT dla LEKARZY I SZPITALI Sklep Medyczny Poznań

Regulamin

Gwarantowana Satysfakcja – nasz medyczny outlet stetoskopy.com zapewnia 14 dni na zwrot każdego zakupionego stetoskopu

(w razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń 61 835 49 79 pon – piątek 9.00 – 17.00) .

REGULAMIN zakupów on line:

Sklep internetowy, działający pod adresem stetoskopy.com i stetoskpy.co prowadzony jest przez Medica 91 sp.j. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Poplińskich 5A/3, tel. 061 8354979, wpisaną do krajowego rejestru sądowego pod numerem KRS 12636/1/127 prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XVI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 27.03.2002, NIP 779 00 22 300

Strony transakcji

Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym Medica 91, zwaną dalej Klientem jest lekarz lub przedsiębiorstwo działające w dziedzinie ochrony zdrowia. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego Medica 91 jest właściciel Sklepu firma Medica 91 sp.j. zwana dalej Sprzedawcą.

Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest przeprowadzenie rejestracji (dotyczy osób i przedsiębiorców, które nie dokonywały jeszcze zakupów za pośrednictwem stetoskopy.com i stetoskpy.co oraz akceptacja regulaminu a także pozostałych warunków sprzedaży.

Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane przez Medica 91 sp.j. Pod adresami stetoskopy.com i stetoskpy.co w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej sklepu Medica 91 podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT, chyba że w ofercie stanowi inaczej. Cena podana w formularzu zamówienia jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Cena produktu który w chwili zamówienia jest niedostępny może ulec zmianie.

W przypadku sprzedaży produktów, których ilość jest ograniczona realizacja zamówień uzależniona jest od kolejności wpłynięcia zamówienia do sprzedawcy.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, oraz wycofania się z transakcji w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów na stronie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie.

Zamówienia poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest złożenie zamówienia telefonicznie 0618354979 lub faxem 0618332956 . Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane kurierem.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji. Brak podjęcia decyzji w czasie dwóch dni powoduje, że zamówienie nie będzie realizowane.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji zlecenia i w przypadkach budzących uzasadnione obawy, oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin, może odstąpić od realizacji zlecenia.

Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Na czas realizacji zlecenia bezpośredni wpływ ma dostępność towaru, czas kompletowania przesyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez spedytora. Szczegółowe informacje dotyczące czasu realizacji można uzyskać pod telefonem 0618354979

Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:

PRZEDPŁATA realizowana przez narzędzia płatnicze systemu payu.pl (w tym karty płatnicze, karty kredytowe)

PRZEDPŁATA na konto sprzedawcy na podstawie faktury pro-forma

GOTÓWKĄ przy odbiorze towaru u kuriera (tylko do 5000 zł brutto)

GOTÓWKĄ przy odbiorze towaru w sklepie stacjonarnym Medica 91 w siedzibie firmy

WAŻNE:

Odbiór zamówionego produktu od kuriera, listonosza. Odbieraną paczkę należy sprawdzić (jej stan oraz zawartość) w obecności kuriera, listonosza.
W przypadku uszkodzonej paczki należy spisać protokół uszkodzenia oraz skontaktować się z naszą firmą pod numerem telefonu: 618354979

Zwroty i reklamacje

Produkty zamówione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271) w terminie 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Artykuły odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane. Jeśli chcesz zwrócić towar w sklepie internetowym skontaktuj się mailowo z info@medica91.com lub telefonicznie: 61 835 49 79

W przypadku zwrotu towaru, konieczne jest, aby towar zwracany był nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, w oryginalnym opakowaniu, kompletny, z metkami i innymi elementami, które posiadał on w momencie sprzedaży. Brak w/w elementów może być podstawą odmówienia przyjęcia zwrotu.

Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę (o ile była wystawiona na życzenie klienta) oraz – w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności listonosza/kuriera i podpisany przez niego.

Brak dołączonego paragonu lub faktury VAT będzie skutkował odmową przyjęcia zwrotu. W takim przypadku sklep odeśle towar do klienta przesyłką pobraniową na jego koszt (opłata wg cennika kosztów wysyłki).

Reklamacji podlegają wady techniczne/fizyczne (wady fabryczne) lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy. Klient powinien niezwłocznie odesłać wadliwy towar na adres sklepu stacjonarnego/biura obsługi klienta (Medica91, ul. Poplińskich 5a/3, 61-573 Poznań).

Reklamacji nie podlegają zamówione towary różniące się nieznacznie kolorystycznie, różnice te mogą wynikać z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta. Nie stanowią one podstawy do składania reklamacji.

Do wad fizycznych nie zalicza się różnic w wyglądzie. Kolory i wykończenia towarów prezentowanych w ofercie sklepu mogą nieznacznie różnić się od wyglądu artykułu w rzeczywistości. Może wynikać to ze stosowanych technik fotograficznych, zastosowania innych technologii przez producenta lub ustawień parametrów monitora.

Zwrot należności za towar zwracany (lub pozytywnie rozpatrzoną reklamację) następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie do 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją). W przypadku zwrotu pieniędzy przekazem pocztowym zostanie pobrana opłata w wysokości 6 zł, a za zwrot pieniędzy przelewem na konto zostanie pobrana opłata za potrąconą prowizję w wysokości 1,50 zł. Kwota ta zostanie potrącona od kwoty zwracanej za towar.

Zwrot należności z zamówienia objętego promocją bezpłatnej wysyłki, będzie skutkował obciążeniem Klienta kosztami dostarczenia przesyłki naliczanymi zgodnie z aktualnym cennikiem sklepu internetowego.

Klient nie ma prawa dokonywać zwrotu, ani reklamacji towaru na koszt sklepu.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, przesyłka nie zostanie odebrana.

Kupujący zobowiązany jest do skontaktowania się ze sklepem telefonicznie 61 8354979 lub mailowo info@medica91.com, zanim zakup zostanie wysłany do sklepu. Sklep poda adres na jaki należy odesłać zwrot.

Realizacja dostaw:

Kurier