SPRZĘT dla LEKARZY I SZPITALI Sklep Medyczny Poznań

Stetoskop elektroniczny – cyfrowy z oprogramowaniem do generowania audiogramów.

Zaawansowany Biotechnologiczny Stetoskop Elektroniczny z Oprogramowaniem do Analizy Auskultacji

Stetoskop elektroniczny JABES produkowany jest od 2011, ma jeszcze większy system czułości na dźwięk. Daje lekarzowi możliwość bezinwazyjnej diagnozy zmian miażdżycowych naczyń w obrębie tętnic szyjnych. Jak dowodzą liczne badania, choroby układu krążenia oraz miażdżyca naczyń są najczęstszymi przyczynami śmierci na świecie. Stetoskop JABES to rewolucyjne urządzenie dla lekarza i pacjenta, gdyż pozwala na szybką diagnozę bez konieczności korzystania z drogich procedur ultrasonograficznych.

Grupy użytkowników (stetoskop elektroniczny).

  • Lekarze pierwszego kontaktu
  • Lekarze pracujący w szpitalach u klinikach uniwersyteckich
  • Studenci medycyny, praktykanci, rezydenci
  • Pielęgniarki, pielęgniarki środowiskowe
  • Ratownicy medyczni
  • Lekarze sportowi
  • Weterynarze
  • Lekarze pracujący na prowincji i w trudnych warunkach
  • Personel medycyny wojskowej

JABES stetoskop elektroniczny: Cechy i zalety urządzenia – porównaj cenę tutaj

Stetoskop z audogramem JABES Wybór zakresu częstotliwości

stetoskop cyfrowy

stetoskop elektroniczny cyfrowy

Stetoskop elektroniczny JABES umożliwia badającemu wybranie jednego z trzech zakresów częstotliwości: lejek, membrana, średnie częstotliwości. Funkcja ta pozwala na lepszą niż kiedykolwiek auskultację. Umożliwia użytkownikom JABES wykrycie zakłóceń w  tętnicach szyjnych, które są spowodowane przez zmiany miażdżycowe, w sposób nieinwazyjny. Stetoskop JABES w rewolucyjny sposób zmienia podejście do badania umożliwiając postawienie diagnozy w kilka minut bez konieczności stosowania kosztownych badań ultrasonograficznych.

System redukcji szumów

Stetoskop JABES został wyposażony w opatentowany pierścień redukcji szumów, co pozwala na uzyskanie krystalicznie czystego dźwięku. Ten unikalny system został opracowany przez zespół JABES R & D i jest zastosowany  we wszystkich produktach JABES.

POWRÓT DO PRODUKTU STETOSKOP ELEKTRONICZNY JABES

Indywidualne kofigurowanie poziomu dźwięku

Stetoskop elektroniczny JABES wyposażony jest w system regulacji natężenia dźwięku – pozwala na wzmocnienie dźwięku od poziomu 1 do 20. Użytkownicy mogą wybrać poziom dźwięku, który najbardziej im odpowiada, a JABES zapamięta poziom głośności ustawiony niestandardowo przez każdego użytkownika.

System zarządzania energią

JABES zasilany jest przez dwie baterie alkaiczne AAA, które wystarczają na 100 godzin ciągłej pracy. Dzięki długiemu czasowi pracy i wykorzystaniu tanich i powszechnie dostępnych baterii, JABES jest bezkonkurencyjny w tej kategorii.

Automatyczne wyłączanie

Stetoskop JABES wyłącza się automatycznie, jeśli nie jest używany przez 3 minuty. Wskaźnik niskiego poziomu ładowania informuje użytkownika o konieczności wymiany baterii.

Łatwa obsługa

Stetoskop elektroniczny JABES, dzięki specjalnie zaprojektowanemu unikalnemu systemowi, obsługiwany jest wyłącznie przy użyciu palca wskazującego.

Wygodne użytkowanie

Specjalnie dla wygody użytkownika wszystkie funkcje stetoskopu JABES są wyraźnie i wygodnie umieszczone na urządzeniu, wskaźnik baterii i przycisk trybu są nieduże, ale łatwe do odczytu. JABES dodatkowo pamięta poziom dźwięku ustawiony indywidualnie przez użytkownika.

Podobna waga i wyczucie

Stetoskop elektroniczny JABES waży 170g – tyle co przeciętny standardowy stetoskop. Stetoskop JABES przypomina w użyciu standardowy stetoskop.

Wygodny w użyciu, komfortowe oliwki

Stetoskop JABES wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane oliwki, a ich kształt, kąt ustawienia i zastosowany materiał zapewniają maksymalny komfort.

Łatwa konserwacja

Głowica i oliwki przystosowane są do łatwego czyszczenia i wymiany.

Wytrzymałość

Użycie najwyższej jakości materiałów zapewnia dużą wytrzymałość i wieloletnią pracę.

Monitoring, rejestracja, odtwarzanie

Stetoskop JABES umożliwia monitoring pacjenta, nagranie badania i zachowanie go do późniejszego porównania. Umożliwia także wysyłanie wyników badania przez Internet do innych użytkowników JABES.

POWRÓT DO PRODUKTU STETOSKOP JABES

Referencyjna Baza Danych

Referencyjna baza danych zawiera dźwięki i fonokardiogramy ponad 55 dźwięków serca i płuc i może być cennym narzędziem referencyjnym dla użytkowników JABES. (Uwaga! Referencyjna baza danych jest wyłącznie narzędziem referencyjnym. JABES nie ponosi żadnej odpowiedzialności za diagnozę lub błędną diagnozę postawioną przez lekarza).

Zarządzanie danymi pacjenta

Użytkownik JABES może zarządzać niezliczoną ilością pacjentów i takimi informacjami jak: historia choroby, informacja medyczna, adres, numer telefonu, PESEL, waga, ciśnienie itp.

Doskonałe narzędzie konsultacyjne

Fonokardiogram może być wydrukowany i konsultowany podczas konsyliów przez wielu specjalistów.

Doskonałe narzędzie edukacyjne

Zastosowanie głośników umożliwia słyszenie dźwięków przez wiele osób równocześnie w czasie rzeczywistym lub późniejszy odsłuch dokonanego nagrania.

Patenty i certyfikaty:

Patent: 2001-12321 • Patent pending: 2002-0005744 • International Patent Pending: PCT-KR02-02136 • Design Registration: 2002-0030179 • Trademark Registration: 2002-0051648 • Software Registration: 2002-01-15-6055 • CE Certification: CE 1020 Class II by ITC • ISO Certification: ISO 13485 by ITC • FDA Certification: FDA 510K Class II No. K031446

W chwili obecnej stetoskop elektroniczny JABES sprzedawany jest w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia, Niemcy, Włochy, Francja, Belgia, Czechy, Polska, Hiszpania, Szwecja, Grecja, Macedonia, Korea, Japonia, Chiny, Indie, Indonezja, Malezja, Singapur, Australia, Nowa Zelandia na Bliskim Wschodzie i w krajach południowo-wschodniej Azji.

POWRÓT DO PRODUKTU STETOSKOP JABES

Share this post